121961-2026 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Transporttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransporttjänster
BeskrivningSjöfartsverket inbjuder ert företag att lämna anbud i upphandling av Transporttjänster. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare25-05680
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000