122005-2023 - ÄndringSverige-Göteborg: Ombyggnadsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
CMB Ombyggnation, Utförandeentreprenad i Samverkan, Ki Solna
Referensnummer: 23/12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262700 Ombyggnadsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Byggnaderna är idag tomställd och skall byggas om och anpassas till kontor och laboratorier för nya hyresgäster.