122066-2024 - Resultat
Sverige – Ortopediska hjälpmedel – Ortopediska behandlingshjälpmedel SLL576
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrtopediska behandlingshjälpmedel SLL576
BeskrivningBehandlingshjälpmedel för bruk kortare tid än sex månader.
Föregående meddelande372712-2022
Intern identifierareFSN 2022-0194
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33183000 Ortopediska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000