12210-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Frontmonterad sopmaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFrontmonterad sopmaskin
BeskrivningFrontmonterad sopmaskin till en hjullastare
Intern identifierare2025-1751
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34144431 Sopmaskiner med suganordning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000