122243-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mobila byggnader och modulbyggnader – Ramavtal för hyra av moduluppställningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för hyra av moduluppställningar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för hyra av moduluppställningar.
Intern identifierare: SPF2025-014
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45213150 Byggnation av kontorsbyggnad, 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal för hyra av moduluppställningar