See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylceller för avlidna
Beskrivning: Leverantör ska leverera, montera och driftsätta kylceller för avlidna med minst 62 bårplatser. Kylcellerna ska kunna placeras på ett arbetsmiljömässigt vis inom befintliga lokaler.
Intern identifierare: UPPH2026-00019
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter (2)
Beskrivning: Leverantör ska leverera, montera och driftsätta kylceller för avlidna med minst 62 bårplatser.
Intern identifierare: 1849575-0
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation (1)
Intern identifierare: 1849576-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ny mall (1)
Intern identifierare: 1849577-2