Huvudsaklig CPV-kod 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
II.1.4.
Kort beskrivning
E2 innebär i huvudsak att utföra kraftförsörjnings- samt solcellsinstallationer till byggnad i Göteborg.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31174000 Kraftförsörjningstransformatorer, 31214000 Ställverk, 45261215 Läggning av solcellsplattor, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
E2 innebär i huvudsak att i entreprenad utföra kraftförsörjnings- samt solcellsinstallationer till byggnad i Göteborg.