2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hantering av schaktmassor
Beskrivning: Hantering av schaktmassor för Trelleborgs kommun och Trelleborg Elnät.
Intern identifierare: KS 2024/171
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster, 90510000 Avfallshantering, 90522000 Tjänster i samband med kontaminerad jord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Docsmall