See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel huvudgrossist och färskt kött och chark 2026
Beskrivning: Livsmedel huvudgrossist och färskt kött och chark 2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del Livsmedel huvudgrossist och färskt kött och chark 2026
Beskrivning: Generell del Livsmedel huvudgrossist och färskt kött och chark 2026
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Färskt kött och chark
Beskrivning: Färskt kött och chark
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Livsmedel huvudgrossist
Beskrivning: Livsmedel huvudgrossist