See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drickfärdiga drycker
Beskrivning: Drickfärdiga drycker
Föregående meddelande: 630096-2023
Intern identifierare: IN-IN23-0308 Drickfärdiga drycker
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15980000 Alkoholfria drycker
Ytterligare klassificering (cpv): 15321000 Fruktjuicer, 15961000 Öl, 15981000 Mineralvatten, 15982000 Läskedrycker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: E-handel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del