Kort beskrivning
Ramavtal för projekterande konsulter fastighet - Teknikkonsulter.
Ramavtalet omfattar följande kompetensområden (se de administrativa föreskrifterna för mer information):
2. Utvändig VA/Mark inom tomtmark.
5. Fuktsakkunnig, fuktsäkerhet, fuktutredning.