2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tullsuspension 2025
Beskrivning: Upphandling inom DIS Tekniska konsulter inom försvarsgrensgemensam logistik. Område 4. Regelverk kring utrikeshandel och transport. Uppdragskonsulter för tullsuspension.
Intern identifierare: 24FMVU3562
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tullsuspension 2025