2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aircraft broker
Beskrivning: Lund University, School of Aviation, hereinafter named "TFHS", is tendering for an aircraft broker who after signing of contract will be commissioned and authorized to supply the school with three aircraft.
Intern identifierare: V 2023/2532
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50210000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mallar Engelska