Ramavtal för projekterande konsulter fastighet - Arkitekter.
Ramavtalet omfattar följande kompetensområden (se de administrativa föreskrifterna för mer information):
1. Arkitekter husbyggnad.
2. Landskapsarkitekter tomtmark.
3. Storkök.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen