See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: SwAF Propulsion Systems C-130
Beskrivning: The procurement is finnished and Contract has been signed for both tender ranges.
Intern identifierare: 23FMVU9622
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50211210 Reparation och underhåll av flygplansmotorer
Ytterligare klassificering (cpv): 34934000 Propellerblad, 60444000 Drift av flygplan
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Engine
Beskrivning: Motor
Intern identifierare: Engine
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Propeller
Beskrivning: Propeller
Intern identifierare: Propeller