122835-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Byggnadsanläggning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gamla IP Bollens fsk och idrottsytor
Referensnummer: Pnr 5823
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45210000 Byggnadsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av Fsk samt idrottsytor
Entreprenadform: GE