122851-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ruddalen- Tak och väggar på bandybana
Referensnummer: 20/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
II.1.4.
Kort beskrivning