122897-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Mark- och beläggningsarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMark- och beläggningsarbeten
BeskrivningUpphandlingen omfattar mark- och beläggningsarbeten för Huddinge kommun. Upphandlingen är uppdela i två delområden, ett för markarbeten och ett för beläggninsarbeten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelMarkarbeten
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122837:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelBeläggningsarbeten
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122837:Lot:2