2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prenumerationstjänster
Beskrivning: Upphandling av prenumerationstjänster för svenska och utländska tidskrifter Observera att behovet är rikstäckande och inte enbart för Stockholms län.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93755:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar, 22210000 Tidningar, 22213000 Veckotidningar, 22211000 Facktidskrifter, 22212000 Tidskrifter