Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbjudan till leverantörspresentation Inre- och yttre skyltning
Referensnummer: RFI-2021-51
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34928472 Skyltar
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan till leverantörspresentation inför kommande upphandling av Inre och yttre skyltning och tillhörande tjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 31523200 Permanenta informationsskyltar, 44423400 Skyltar och liknande föremål, 44423450 Namnskyltar, 44423460 Adresskyltar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inbjudan leverantörspresentation Inre och yttre skyltning
RFI-2021-51 Inbjudan till leverantörspresentation Inre och yttre skyltning
Huvudsaklig CPV-kod 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Inbjudan till leverantörspresentation Inre och yttre skyltning
Leverantörspresentation Inre och yttre skyltning inför kommande upphandling