2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, reparation, nyinköp och installation av portar, bommar, grindar mm
Beskrivning: Upphandlingen avser service, reparation, nyinköp och installation av såväl manuella som motoriserade Entréer av olika fabrikat och modeller inom SVOAs fastighetsbestånd. Akut felavhjälpande reparation dygnet runt årets alla dagar ingår i uppdraget för huvudleverantören.
Intern identifierare: 23SVOA1287
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45421148 Montering av grindar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Service, reparation, nyinköp och installation av portar, bommar, grindar mm