123200-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Public relations – Press- och kommunikationsstöd till Arbetsmiljöverket
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPress- och kommunikationsstöd till Arbetsmiljöverket
BeskrivningArbetsmiljöverket bjuder härmed in leverantörer att inlämna anbud för konsulttjänster av en (1) pressekreterare/kommunikatör.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79416000 Public relations
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125438:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79416200 Konsulttjänster för public relations