Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultstöd för arbete med och i införandeprocesser från offentlig förvaltning till kontaktcentermiljö
Referensnummer: Ks26 2021-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Linköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande konsultstöd för arbete med och i införandeprocesser från offentlig förvaltning till kontaktcentermiljö.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Linköpings kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Konsultstöd för arbete med och i införandeprocesser från offentlig förvaltning till kontaktcentermiljö.