2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter byggkonstruktion
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för konsultuppdrag inom byggkonstruktion för att tillgodose beställarens löpande behov.
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Tekniska konsulter byggkonstruktion (1)