12324-2020 - ÄndringSverige-Mora: Fönsterputsning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem avseende fönsterputs, 2019/108
Referensnummer: 2019/108
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911300 Fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende fönsterputs i Mora, Orsa och Älvdalen.
För denna anbudsprocess använder sig inköparen av Mercell Sourcing Service. För att meddela ditt intresse samt att få tillgång till samtliga dokument, klicka på nedanstående länk eller kopiera den och klistra in i din webbläsare. https://permalink.mercell.com/118900219.aspx. Följ därefter instruktionerna på webbsidan.