2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hö, halm och hösilage
Beskrivning: Hö, halm och hösilage till Borås Djurpark.
Intern identifierare: 2024-00004IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 03114000 Halm och foderväxter, 03114100 Halm, 15700000 Djurfoder, 15710000 Tillagat djurfoder för bruksdjur och övriga djur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000