123354-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Flygfotografering – 2024/5528 Laserskanning och fotografering av ledningsgator
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel2024/5528 Laserskanning och fotografering av ledningsgator
BeskrivningLaserskanning och fotografering av ledningsgator.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79961200 Flygfotografering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110356:Lot:1