123370-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Särskilda tjänster för internationella organisationer och organ – IT-stöd kvalitetsledningssystem Gävle kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-stöd kvalitetsledningssystem Gävle kommun
BeskrivningIT-stöd kvalitetsledningssystem för Gävle kommun.
Intern identifierare14431
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98910000 Särskilda tjänster för internationella organisationer och organ
Ytterligare klassificering (cpv): 48810000 Informationssystem, 48810000 Informationssystem, 48810000 Informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareIT-stöd kvalitetsledningssystem Gävle kommun
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72300000 Datatjänster, 48780000 Programvara för system, lagring och innehållshantering, 48810000 Informationssystem