2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pre-FEED NHR
Beskrivning: Pre-FEED for Nordic Hydrogen Route
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000