2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Odlingsbana- Instrumentsystem
Beskrivning: Syftet med denna RFI är att inhämta information om möjligheter till lösningar för automatiserad bakterieodling inför en eventuell kommande upphandling. Välkomna att lämna era synpunkter, svar på våra frågor samt övrig information för denna Request for information (RFI).
Intern identifierare: RFI 202505
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)