2. Förfarande
Förfarande
Titel: 26RS661: Ramavtal tekniska konsulter och arkitekttjänster, omgång 2
Beskrivning: Region Örebro län upphandlar Ramavtal tekniska konsulter och arkitekttjänsterinom fackområden: • Arkitekt • Elkraftprojektör
Intern identifierare: 26RS661
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000