2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss - Mallverktyg
Beskrivning: Ni inbjuds härmed att inkomma med synpunkter på utkast av delar av upphandlingsdokument inför Migrationsverkets planerade upphandling av nytt system för mallhantering.
Intern identifierare: 3.2.7-2025- 1939
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48310000 Programvara för dokumentredigering, 48316000 Programvara för presentation, 48317000 Programvara för ordbehandling, 48325000 Programvara för formhantering