123534-2021 - ResultatSverige-MÖRRUM: Säckar och påsar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Matavfallspåse
Referensnummer: 20/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18930000 Säckar och påsar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av papperspåse 7-9 liter och papperssäck 45 liter för matavfallsinsamling
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Påsar och säckar av papper för insamling av matavfall