See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Målarfärg och måleriprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Ronneby kommuns och Ronneby Miljö och Teknik ABs behov av målarfärg och måleriprodukter.
Intern identifierare: 25/59
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Avtalet omfattar beställarens behov av Målarfärg och måleriprodukter för löpande behov
Intern identifierare: 1733306-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Målarfärg och måleriprodukter (1)
Intern identifierare: 1733311-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Målarfärg och måleriprodukter (2)
Intern identifierare: 1733312-2