See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Träd och buskar
Beskrivning: Upphandlingen avser köp och leverans av träd och buskar till upphandlande myndigheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104752:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter, 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter, 03452000 Träd, 03451300 Buskar, 03400000 Skogsbruk och skogsavverkning