2. Förfarande
Förfarande
Titel: (DIS) GOP, TSS och TSB – program Fyra spår Uppsala
Beskrivning: Avrop av Handläggare för godkännandeprocessen och Teknisk säkerhetsstyrning Signal och Banöverbyggnad - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 14755, GOP, TSS, TSB. Till TrV program Fyra spår Uppsala
Intern identifierare: KOM-419549
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: (DIS) GOP, TSS och TSB – program Fyra spår Uppsala