Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Energy Management System
Referensnummer: 20-01321
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI (Request For Information) regarding energy management system for SMA.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48100000 Programvara för särskild industri, 48461000 Programvara för analys eller forskning, 48614000 Datainsamlingssystem, 48810000 Informationssystem, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72262000 Utveckling av programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Request of information regarding energy management system for ships.