2. Förfarande
Förfarande
Titel: Schakt lastbil
Beskrivning: En schakt lastbil till VA i Kristinehamns kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001