2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bromstensstaden kv Tora, Finplanering
Beskrivning: Finplanering inom Bromstensstaden
Intern identifierare: E2023-03560
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bromstensstaden kv Tora, Finplanering