123683-2021 - ResultatSverige-Malmö: Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Emballage FAL
Referensnummer: 400/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Plåtfat, plastfat och IBC.er till Farligt avfall.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
19520000 Plastprodukter, 44613800 Avfallscontainrar, 44616000 Metalltunnor, 44616200 Avfallstunnor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen