Typ av upphandlande myndighet Annan typ: Public Service
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
202280UR IT-konsulter UX, UI, TD, PO
Referensnummer: 202280UR
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
UR efterfrågar konsulter inom UX, UI, TD och PO som separata anbudsområden
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222000 Strategisk granskning och planering av informationssystem eller informationsteknik, 72267000 Underhåll och reparation av programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen