2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende materiel för lås- och passersystem
Beskrivning: Trafiknämnden via Trafikförvaltningen inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud gällande upphandlingen Ramavtal för materiel till lås- och passersystem.
Intern identifierare: TN-2024-0246
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000