12399-2026 - Resultat
Sverige – Reservelektricitetsaggregat – Mobila reservkraftaggregat
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobila reservkraftaggregat
BeskrivningNyckelfärdiga mobila reservkraftaggregat (100 kVa och 200 kVa) med funktionalitet i enlighet med förfrågningsunderlaget samt option på beställning av ytterligare nyckelfärdigt, mobilt, 100 kVa och/eller 200 kVa reservkraftaggregat. ALOS 05
Intern identifierare25/27
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000