Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Farligt avfallskåp liten och stor
Referensnummer: 0494/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39122100 Skåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar inköp av Farligt avfallsskåp i två olika storlekar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 600 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39122100 Skåp, 39141100 Skåp och hyllor, 39141300 Förvaringsskåp, 44421700 Lådor och skåp, 44421720 Förvaringsskåp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen