2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av tankbeläggning i Gävleborgs län 2026-2027
Beskrivning: Tankbeläggning, Gävleborg 2026-2027
Intern identifierare: KOM-418374
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: För utförande av tankbeläggning i Gävleborgs län 2026-2027