Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Hydrauliska komponenter
Referensnummer: 0424/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av hydrauliska komponenter till tunga fordon för Renova AB
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas förhögsta antal delkontrakt: 1
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 1
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen