See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dis 4 sjuksköterskor sommarbemanning Tierps kommun
Beskrivning: Uppdraget avser 4 sjuksköterskor på längre och kortare uppdrag för sommar 2022 till hemtjänsten och äldreboende i Tierp.
Föregående meddelande: 118835-2021
Intern identifierare: 2022-33
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Avrop sjukskötersketjänster genom DIS
Intern identifierare: 1014115-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kommersiella villkor
Intern identifierare: 1014116-1