See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: XRF
Beskrivning: This call for tenders intends to fulfill Riksantikvarieämbetets, buyer, below, need of a XRF to the Heritage Laboratory.
Föregående meddelande: 333015-2023
Intern identifierare: 2022-1865
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering av leverantör
Beskrivning: Krav på leverantören