124298-2021 - ÄndringSverige-KALMAR: TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hemelektronik
Referensnummer: 2020-38
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inköp av hemelektronik