124336-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar – Banddrivna grävmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBanddrivna grävmaskiner
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av två (2) st fabriksnya banddrivna grävmaskiner.
Intern identifierareKYF 2024/90
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBanddrivna grävmaskiner